Osale Milupa kampaanias ja võida Philips Avent beebimonitor

Osale Milupa kampaanias ja võida Philips Avent beebimonitor või Milupa kinkekomplekt! Suurepärane võimalus alati oma väikelapse kõrval olla! Milupa hoolitseb sinu lapse vajaduste eest koos sinuga lapse sünnist kuni selle ajani, mil spetsiaalset lastetoitu enam vaja pole. Sinu igapäevaelu lihtsustab kindlasti Philips Aventi beebimonitor. Võimalus oma väikelapsel nii päeval kui öösel silm peal hoida, teeb igapäevase hoolitsuse kergemaks.

Alates 2017. aasta 4. juulist kuni 31. juulini:

  • osta 3 Milupa toodet (välja arvatud Milumil 1) Maxima poodidest Eestis;
  • kasuta "Aitäh" kaarti (registreerimine toimub automaatselt);
  • võida üks kolmest Philipsi beebimonitorist Avent või üks viieteistkümnest Milupa kinkekomplektist (välja arvatud Milumil)

Loteriitingimusi vaata siit.

Miks osta Milupa tooteid?

Milupa on Balti riikides laste pudruturu liider, samuti tugev osaleja nii purkidesse kui tuubidesse pakitud püreede kategoorias. Ei maksa unustada ka maitsvaid küpsiseid ja teesid!

Toorained, millest me oma tooteid valmistame, vastavad baby grade standarditele. Need on ostetud üksnes tarnijatelt, kes kasvatavad toodangut just lastetoidu tootjatele. Tooraine kvaliteeti kontrollitakse hoolikalt, nii saame kindlad olla, et tooted vastavad kõrgeimatele lastetoidu standarditele.

Võida loteriil! Sinu Milupa