Milupa Maclaren Loterii

Me teame, et pead oma lapsele muretsema palju tema vajadustele vastavaid tooteid. Milupa on Sinuga hetkest, kui hakkad andma oma lapsele lisatoitu, kuni ajani, mil laps  istub juba täiskasvanute laua ääres, kuid  vajab veel  mõningaid spetsiaalseid tooteid lastetoitude valikust.

Osale kampaanias ja võida Maclaren’i kerge jalutuskäru!

Me teame, et pead oma lapsele muretsema palju tema vajadustele vastavaid tooteid. Milupa on Sinuga hetkest, kui hakkad andma oma lapsele lisatoitu, kuni ajani, mil laps  istub juba täiskasvanute laua ääres, kuid  vajab veel  mõningaid spetsiaalseid tooteid lastetoitude valikust.

Kui Su laps istub juba iseseisvalt, kulub perele kindlasti marjaks ära Maclaren’i kerge jalutuskäru. See paistab silma oma kergusega nii seda lükates kui ka väljasõidule asudes autosse tõstes.

Sellepärast, alates 2017. aasta 18. aprillist kuni 12. juunini: 

  • Osta mistahes * kolm Milupa toodet (ühe ostutšekiga) mistahes müügikohast Eestis;
  • Registreeri ostutšekk Milupa kodulehel;
  • Vali meelepäraseim käru mudel kolmest saada olevast ja Sul on võimalus võita üks kuuest Maclaren’i jalutuskärust.
Miks osta Milupa tooteid?

Milupa on turuliider putrude müügis Balti riikides, samuti ka tugev kaasalööja nii purgi- kui ka pehmete pakendite püreede kategoorias. Ja ärgem unustagem maitsvaid küpsiseid ja teesid! Milupa pakub ka jätkupiimasegu Milumil täienduseks mitmekesisele lisatoiduvalikule imikueas. 

Toodete tootmiseks  kasutatavad toorained vastavad baby grade standarditele. See tähendab, et toorained ostetakse vaid neilt tarnijatelt, kes kasvatavad toodangut üksnes lastetoidu tootjatele. Need tarnijad läbivad pikaajalise kvaliteedikontrolli menetluse, et saaksime olla kindlad, et tooted vastavad kõrgeimatele lastetoidu standarditele.

Õnnelikku kätt loteriis osalemisel! Sinu Milupa 

* Välja arvatud Milumil 1, alates sünnist.