Küpsiste kasutamise teatis

Danone tahab olla avatud ja läbipaistev selles, kuidas me küpsiseid kasutame ning mida see teile tähendab. Mõned küpsised, mida me kasutame, on hädavajalikud meie veebisaidi toimimiseks, kuid me tarvitame ka selliseid küpsiseid, millest te võite loobuda ja mille te saate blokeerida.

Püüame pakkuda teile piisavalt teavet kasutatavate küpsiste kohta, et saaksite teha teadliku valiku teabe kohta, mida meiega jagate.

Kui teil on küsimusi või märkusi, võtke palun meiega ühendust meie kontaktilehe kaudu

Mis on küpsis?

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse teie arvutisse või mobiilseadmesse. Sellel on teie seadmega seotud unikaalne identifitseerimistunnus ning see võimaldab veebisaidil teatud aja jooksul pidada meeles teie toiminguid ja eelistusi (nt asukoht, keel, kirja suurus ja muud kuvaeelistused). Nii ei pea te alati teavet uuesti sisestama, kui tulete veebisaidile tagasi või liigute ühelt lehelt teisele. Lisaks võivad küpsised aidata kohandada veebilehtedel liikumist.

Kõik küpsised ei sisalda teavet teie isiku kohta, ent kui sisaldavad, siis me käsitleme seda teavet isikuandmetena, nagu kirjeldatakse isikuandmete kaitse teatises [lisada hüperlink isikuandmete kaitse teatisele]. Me käsitleme küpsistes sisalduvat teavet isikuandmetena ka siis, kui see teave puudutab teie kasutajakontot või muid kontaktandmeid.

Küpsiseliigid

Küpsiseid on kahte liiki: püsi - ja seansiküpsised. Püsiküpsised jäävad teie seadmesse seni, kuni need käsitsi või automaatselt kustutatakse. Seansiküpsised jäävad teie seadmesse seni, kuni te oma veebilehitseja sulgete, mil need automaatselt kustutatakse.

Miks me küpsiseid kasutame?

Üldiselt jagunevad küpsised kasutusotstarbe järgi selliselt:

  • küpsised, mis on hädavajalikud veebisaidi toimimiseks ja mis võimaldavad teil kasutada pakutavaid teenuseid;

  • küpsised, mis koguvad andmeid meie veebisaidi kasutamise ja selle toimimise kohta. Me kasutame seda teavet oma internetitoodete ja -teenuste parandamiseks;

  • küpsised, mida me kasutame selleks, et personaliseerida ja optimeerida meie veebisaidi kasutamist. Need küpsised koguvad teavet teie valikute kohta, nagu teksti suurus, keel ja ekraani eraldusvõime;

  • küpsised, mille salvestavad kolmandad isikud teenuste parendamiseks (näiteks sotsiaalmeediaküpsised) või reklaami eesmärgil.

Alljärgnevalt on esitatud lisateave küpsiseliikide kohta, mida me kasutame.

Hädavajalikud küpsised

Need on küpsised, mis on vajalikud selleks, et me saaksime pakkuda teile korralikult toimivat veebisaiti, ja mis võimaldavad teil kasutada meie pakutavaid teenuseid. Kui need küpsised on blokeeritud, ei saa te meie veebisaiti kasutada.

Hädavajalike küpsiste loetelu
Küpsise nimi Provaider Kui kauaks küpsis salvestatakse? Tüüp

@@History/@@scroll|#

milupa.lv

Püsiv

HTTP

_dc_gtm_UA-#

milupa.lv

Seansi

HTTP

_ga

milupa.lv

24 m

HTTP

_gid

.milupa.lv

Seansi

HTTP

Analüüsi ja toimimisega seotud küpsised

Need küpsised aitavad meil mõõta liiklusmustreid ja teha kindlaks, milliseid meie veebisaidi osi on külastatud. Me kasutame seda teavet külastajate harjumuste uurimiseks, et seejärel parendada oma internetitooteid ja -teenuseid. Me võime koguda andmeid IP-aadresside (s.t internetiga ühendatud arvutite elektrooniliste aadresside) kohta, et analüüsida suundumusi, hallata veebisaiti, jälgida kasutajate liikumist ja koguda laiemat demograafilist teavet.

Need küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks hädavajalikud ja me küsime enne nende salvestamist teie nõusolekut. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta. Vt lähemalt allpool

Toimimisega seotud küpsiste loetelu
Küpsise nimi Provaider Kui kauaks küpsis salvestatakse? Tüüp

cid

adform.net

2 m

HTTP

fr

facebook.com

3 m

HTTP

i

yandex.ru

24 m

HTTP

uid

adform.net

2 m

HTTP

yabs-sid

yandex.ru

Seansi

HTTP

yandexuid

yandex.ru

24 m

HTTP

yp

.yandex.ru

24 m

HTTP

_milupa_lv_session

milupa.lv

Seansi

HTTP

_ym_isad

milupa.lv

Seansi

HTTP

_ym_metrica_enabled

milupa.lv

Seansi

HTTP

_ym_uid

milupa.lv

24 m

HTTP

_ym_visorc_@@number@@

milupa.lv

Seansi

HTTP

Personaliseerimiseks kasutatavad küpsised

Need küpsised võimaldavad meil teie arvuti ära tunda ja tervitada teid iga kord, kui külastate meie veebisaiti, ilma et peaksite end registreerima või sisse logima. Need küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks hädavajalikud, kuid need muudavad veebisaidi külastamise teie jaoks meeldivamaks. Enne nende küpsiste salvestamist küsime alati teie nõusolekut. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta. Vt lähemalt allpool

Kolmandate isikute küpsised

Need on küpsised, mille paigutavad meie veebisaidile kolmandad isikud meie nimel. Need küpsised võimaldavad meil luua personaliseeritud reklaame teistel veebisaitidel, tuginedes teabele teie kohta, näiteks selle kohta, milliseid lehti te meie veebisaidil olete vaadanud. Meie veebisait võib samuti paigaldada kolmandate isikute teenustega (näiteks sotsiaalmeediaga) seotud küpsiseid.

Me ei avalda isikuandmeid kolmandatele isikutele, kes paigutavad küpsiseid meie veebisaidile. Samas võivad kolmandad isikud eeldada, et kasutajad, kes klõpsavad meie veebisaidil esitatud personaliseeritud reklaamil või sisul, kuuluvad rühma, kellele see reklaam või sisu on suunatud. Meil ei ole juurdepääsu küpsistele ega muudele funktsioonidele, mida reklaamijad ja kolmandate isikute veebisaidid võivad kasutada, ning me ei saa neid kontrollida. Meie isikuandmete kaitse teatis ja küpsiste kasutamise teatis ei hõlma selliste kolmandate isikute teabemeetodeid. Kui soovite rohkem teavet selle kohta, kuidas need kolmandad isikud eraelu puutumatust tagavad, peate nendega otse ühendust võtma.

Need küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks hädavajalikud ja me küsime enne nende salvestamist teie nõusolekut. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta.

Kolmandate isikute küpsiste loetelu
Küpsise nimi Provaider Kui kauaks küpsis salvestatakse? Tüüp

ad_retargeting

draugiem.lv

29 d

HTTP

DS

draugiem.lv

Seansi

HTTP

metrika_enabled

milupa.lv

Seansi

HTTP

cid

adform.net

2 m

HTTP

fr

facebook.com

3 m

HTTP

i

yandex.ru

24 m

HTTP

yabs-sid

yandex.ru

Seansi

Pixel

Muud tehnoloogialahendused

Meie veebisaidil võidakse kasutada ka teisi tehnoloogialahendusi, mida kirjeldatakse allpool.

Teie eelistused

Küpsiseid saab piirata või blokeerida. Seadmesse juba salvestatud küpsiseid saab kustutada. Kui te seda teete, ei pruugi te saada juurdepääsu meie veebisaidi mõnele osale; samuti võime sel juhul arvata, et te pole meid kunagi varem külastanud, ning seetõttu kuvada teile uuesti teate küpsiste kasutamise kohta ja küsida teie nõusolekut küpsiste salvestamiseks.

Meie veebisaidil on vahend, mis abistab teid küpsiste haldamisel. Abivahendi leidmiseks klõpsake lingil "Konfidentsiaalsuspoliitika" või siin. Te saate küpsiseid piirata või blokeerida, muutes oma veebilehitseja seadeid. Küpsiseseadete haldamise kohta saate teavet veebilehitseja abiinfo vastavast jaotisest.

Kuidas meiega ühendust võtta?

Kui teil on küpsiste kohta küsimusi, märkusi või kaebusi, võtke palun meiega ühendust meie kontaktilehe kaudu