Osale Milupa kampaanias ja võida 500 EUR lastetoa uuendamiseks

Osale Milupa kampaanias ja võida 500 EUR lastetoa uuendamiseks või Milupa kinkekomplekt! Suurepärane võimalus lastetoa uuendamiseks! Milupa hoolitseb sinu lapse vajaduste eest koos sinuga lapse sünnist kuni selle ajani, mil spetsiaalset lastetoitu enam vaja pole. Teie igapäevaelu teeb  kindlasti toredaks armas ja mugav lastetuba. Võimalus oma lapsega veeta aega mugavas ja kaunis toas, teeb igapäevase olemise kindlasti nauditavaks.

Kampaania kestab 08.01.2019 – 05.02.2019

  • osta 2 Milupa toodet COOP poodidest Eestis;
  • kasuta COOP kliendikaarti kassas enne tasumist (registreerimine toimub automaatselt);
  • võida 500 EUR lastetoa uuendamiseks  või üks kümnest Milupa kinkekomplektist
Miks osta Milupa tooteid?

Milupa on turuliider putrude müügis Balti riikides, samuti ka tugev kaasalööja nii purgi- kui ka pehmete pakendite püreede kategoorias. Ja ärgem unustagem maitsvaid küpsiseid ja teesid! Milupa pakub ka jätkupiimasegu Milumil täienduseks mitmekesisele lisatoiduvalikule imikueas.

Toodete tootmiseks  kasutatavad toorained vastavad baby grade standarditele. See tähendab, et toorained ostetakse vaid neilt tarnijatelt, kes kasvatavad toodangut üksnes lastetoidu tootjatele. Need tarnijad läbivad pikaajalise kvaliteedikontrolli menetluse, et saaksime olla kindlad, et tooted vastavad kõrgeimatele lastetoidu standarditele.
Õnnelikku kätt loteriis osalemisel! Sinu Milupa

Loteriitingimusi vaata siit.