Küpsiste poliitika

"Nutri Kaubandus OÜ" tahab olla avatud ja läbipaistev selles, kuidas me küpsiseid kasutame ning mida see teile tähendab. Mõned küpsised, mida me kasutame, on hädavajalikud meie veebisaidi toimimiseks, kuid me tarvitame ka selliseid küpsiseid, millest te võite loobuda ja mille te saate blokeerida.

Püüame pakkuda teile piisavalt teavet kasutatavate küpsiste kohta, et saaksite teha teadliku valiku teabe kohta, mida meiega jagate.

Kui teil on küsimusi või märkusi, võtke palun meiega ühendust meie kontaktilehe kaudu.

Mis on küpsis?

Küpsis on väike fail, mis salvestatakse teie arvutisse või mobiilseadmesse. Sellel on teie seadmega seotud unikaalne identifitseerimistunnus ning see võimaldab veebisaidil teatud aja jooksul pidada meeles teie toiminguid ja eelistusi (nt asukoht, keel, kirja suurus ja muud kuvaeelistused). Nii ei pea te alati teavet uuesti sisestama, kui tulete veebisaidile tagasi või liigute ühelt lehelt teisele. Lisaks võivad küpsised aidata kohandada veebilehtedel liikumist.

Kõik küpsised ei sisalda teavet teie isiku kohta, ent kui sisaldavad, siis me käsitleme seda teavet isikuandmetena, nagu kirjeldatakse isikuandmete kaitse teatises. Me käsitleme küpsistes sisalduvat teavet isikuandmetena ka siis, kui see teave puudutab teie kasutajakontot või muid kontaktandmeid.

Küpsiseliigid

Küpsiseid on kahte liiki: püsi- ja seansiküpsised. Püsiküpsised jäävad teie seadmesse seni, kuni need käsitsi või automaatselt kustutatakse. Seansiküpsised jäävad teie seadmesse seni, kuni te oma veebilehitseja sulgete, mil need automaatselt kustutatakse.

Miks me küpsiseid kasutame?

Üldiselt jagunevad küpsised kasutusotstarbe järgi selliselt:

  • küpsised, mis on hädavajalikud veebisaidi toimimiseks ja mis võimaldavad teil kasutada pakutavaid teenuseid;
  • küpsised, mis koguvad andmeid meie veebisaidi kasutamise ja selle toimimise kohta. Me kasutame seda teavet oma internetitoodete ja -teenuste parandamiseks;
  • küpsised, mida me kasutame selleks, et personaliseerida ja optimeerida meie veebisaidi kasutamist. Need küpsised koguvad teavet teie valikute kohta, nagu teksti suurus, keel ja ekraani eraldusvõime;
  • küpsised, mille salvestavad kolmandad isikud teenuste parendamiseks (näiteks sotsiaalmeediaküpsised) või reklaami eesmärgil.

Alljärgnevalt on esitatud lisateave küpsiseliikide kohta, mida me kasutame.

Hädavajalikud küpsised

Need on küpsised, mis on vajalikud selleks, et me saaksime pakkuda teile korralikult toimivat veebisaiti, ja mis võimaldavad teil kasutada meie pakutavaid teenuseid.

Kui need küpsised on blokeeritud, ei saa te meie veebisaiti kasutada.

Hädavajalike küpsiste loetelu
Küpsise nimi Otstarve Kui kauaks küpsis salvestatakse? Kogutavate andmete liik

@@History/@@scroll#

milupa.ee Regular

HTTPS

_dc_gtm_UA-#

milupa.ee

Session

HTTPS

_ga

milupa.ee

12 kuu

HTTPS

_gid

milupa.ee Session

HTTPS

events

.milupa.ee Session HTTPS
Analüüsi ja toimimisega seotud küpsised

Need küpsised aitavad meil mõõta liiklusmustreid ja teha kindlaks, milliseid meie veebisaidi osi on külastatud. Me kasutame seda teavet külastajate harjumuste uurimiseks, et seejärel parendada oma internetitooteid ja -teenuseid. Me võime koguda andmeid IP-aadresside (s.t internetiga ühendatud arvutite elektrooniliste aadresside) kohta, et analüüsida suundumusi, hallata veebisaiti, jälgida kasutajate liikumist ja koguda laiemat demograafilist teavet.

Need küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks hädavajalikud ja me küsime enne nende salvestamist teie nõusolekut. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta. Vt lähemalt allpool.

Toimimisega seotud küpsiste loetelu
Küpsise nimi Otstarve Kui kauaks küpsis salvestatakse? Kogutavate andmete liik

cid

adform.net

2 kuu

HTTPS

fr

facebook.com

3 kuu

HTTPS

uid

adform.net

2 kuu

HTTPS

Personaliseerimiseks kasutatavad küpsised

Need küpsised võimaldavad meil teie arvuti ära tunda ja tervitada teid iga kord, kui külastate meie veebisaiti, ilma et peaksite end registreerima või sisse logima.

Need küpsised ei ole veebisaidi toimimiseks hädavajalikud, kuid need muudavad veebisaidi külastamise teie jaoks meeldivamaks. Enne nende küpsiste salvestamist küsime alati teie nõusolekut. Nõusoleku saab igal ajal tagasi võtta. Vt lähemalt allpool.

Personaliseerimiseks kasutatavate küpsiste loetelu

Te saate küpsiseid piirata või blokeerida, muutes oma veebilehitseja seadeid. Küpsiseseadete haldamise kohta saate teavet veebilehitseja abiinfo vastavast jaotisest.

Küpsise nimi Otstarve Kui kauaks küpsis salvestatakse? Kogutavate andmete liik

metrika_enabled

milupa.lv

Session

HTTPS

cid

adform.net

2 kuu

HTTPS

fr

facebook.com

3 kuu

HTTPS

cid

adform.net

2 kuu

HTTPS

Kuidas meiega ühendust võtta?

Kui teil on küpsiste kohta küsimusi, märkusi või kaebusi, võtke palun meiega ühendust meie kontaktilehe kaudu.