Loomingulised argipäevad – käes on sügis!

Nii et nautige seda aega ja las Teie lapse rõõm kandub üle ka ümbritsevatele!

Olge oma lapsele eeskujuks. Olge see, kes teda innustab ja laps tahab olla Teie moodi. Pisike õpib Teilt kõike – nii käitumist, harjumusi, tegusid kui ka loomingulisust. Nii et arendage oma lapse loomingulisust juba varakult. Oleme Teile selle juures abiks, pakkudes lihtsaid, huvitavaid ja väga armsaid viise, kuidas muuta lapsega koos veedetud aeg loominguliseks ja inspireerivaks, lastes seejuures tuppa sügise võlu.

Täna pakume Teile paar rõõmsat ideed ja näpunäidet, kuidas sügist täiel rinnal nautida ja koos oma lapsega rõõmsalt aega veeta.

Rõõmsad sügisesed puu- ja köögiviljatemplid

Looge lapsega rõõmsad ja värvilised kunstiteosed, kasutades käepäraseid materjale – peetidest, õuntest, kartulitest, pirnidest ja teistest sügisandidest võib värvide ja näppude abil luua toredad templid! Pärast võite saadud tulemuse seinale riputada ja muuta tuba hubasemaks.

See tegevus tuleb veelgi rohkem kasuks, kui olete juba alustanud lisatoidu andmisega, sest nii harjub laps lihtsamini erinevate puu- ja köögiviljadega, mis omakorda võib lihtsustada toitmisprotsessi.

Sügiseste lehtede otsinguil

Mis on sügis ilma kuldsete puulehtedeta?! Isegi kui lehed veel rohelised tunduvad, võid muuta need värvide abil koos lapsega kauniteks ja kirevateks! Kasutage liimi, värvipliiatseid, kääre ja kujutlusvõimet ning looge koos vahvaid sügispilte. Muutke see tegevus lapsele õpetlikuks, jutustades talle loomade ja teistest elukate kohta, keda te parasjagu meisterdate.

On õunte aeg!

Sügis tuleb soojade sallide, tekkide, kuldsete lehtede ja muidugi õunte saatel! Muutke lapsega õunte korjamine rõõmsaks tegevuseks. Teie korjake õunu, pisike las kannab neid korvi, nii tunneb ta ennast tähtsa ja vajalikuna. Olge loominguline ja mõelge välja erinevaid viise, kuidas laps võib vilju korvi viia – las ta näiteks roomab nagu kilpkonn, jookseb kui lõvi või hüppab kui jänku.

Rõõmsat ja toredat sügist! Las Teie loovus teeb oma töö – nautige koos lapsega parimat sügist!